Od kilku lat interesuję się metodami rozwoju duchowego/ osobistego, które stosuję na sobie. Jak dotąd uczestnictwo w warsztatach Vedic Art było jednym z największych przełomów na mojej drodze. Był to także mój powrót do malowania po 10 latach przerwy. Od tamtej pory wciąż tworzę, co daje mi wiele radości, wolności, a także możliwości do kreowania swojego życia. 

Ukończyłam kurs nauczycielski Vedic Art i jestem rekomendowanym nauczycielem tej metody. Z całego serca chcę aby jak najwięcej osób doświadczało korzyści związanych z tym procesem, ponieważ z własnego doświadczenia wiem jak wiele on zmienia.

Dawniej kończąc kursy trenera personalnego i instruktora fitness, chciałam pomagać innym poprzez doradzanie co mają robić, jeść, ćwiczyć.. Teraz wiem, że każdy z nas ma w sobie całą wiedzę, której potrzebuje, aby wieść najlepsze możliwe życie. W tym momencie chcę pomagać innym odkryć jak słuchać tego wewnętrznego przewodnictwa i jak zaufać sobie, swojej intuicji. 

Moją pasją jest joga, którą praktykuję od 2 lat. Oprócz korzyści duchowych, joga pomaga mi pozostać w dobrej kondycji oraz zdrowiu, zrelaksować się, a także jest często świetnym wstępem do medytacji. 

Moją ogromną, odkrytą dosyć niedawno, miłością są podróże. Jest to dla mnie niezwykła możliwość do poznania siebie, obserwowania się w różnych sytuacjach, okolicznościach. Ale przede wszystkim jest to radość z poznawania nowych miejsc oraz ludzi, przeżywania każdego dnia inaczej, wolności wyboru... 

© 2020 by Izabela Bieryło.  Wszelkie prawa zastrzeżone.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon